CV

Personalia
Brantt
Kattenberg 4 (Leopoldskazerne Blok E)
B-9000 Gent

Opleiding
Meester in de Beeldende Kunst, optie ‘Schilderkunst’, Sint-Lucas, Gent (2001-2003)
Meester in de Beeldende Kunst, optie ‘Grafische Vormgeving’, Sint-Lucas, Gent (95-00)
‘Architecturale Vorming’ (KSO), Sint-Lucas, Gent (1992-1995)

Solotentoonstellingen
2019
‘Enroute’, BLANCO, Veeartsenijschool, Gent (*)
2017
‘Brantt’, Craft Industries, Gentbrugge
‘Roots’, voormalig textielatelier, Veldstraat, Kortrijk
‘Brantt’, CJK, Kasteel Claeys-Bouüaert, Mariakerke
2016
‘Construction’, BLANCO, Veeartsenijschool, Gent
‘Merged’, Galerij HuisHuis, Burgstraat, Gent
2015
Shapes’, BLANCO, Paddenhoek, Gent
2009
‘Brantt’, Ernst & Young Belgium, Brussel
2008
Horizon’, [st]ArtCube, Temse
Layered’, Norbertijnerkapel, Gent
2007
‘De Vitrines’, Meerseniersstraat, Gent
50/25’, Cypres Galerie, Leuven
‘Yellow Range’, White Cat, Gent
Landscaping’, Norbertijnerkapel, Gent
‘Changement Régulier’, Leopoldskazerne, Gent
‘Brantt’, Stora Enso, Gent
2006
‘Kunstetalage AZ Sint-Jan’, Musea Brugge
‘Zomer’, Het Achterhuis, Gent
Launched’, Oude Kerk, Vichte
In-Between’, Norbertijnerkapel, Gent
2004
‘Brantt’, Chromosome 23 Art Gallery (C23), Antwerpen

Groepstentoonstellingen
2018
‘RAW explosure’, Mechelen (curator: Lieven Cateau) (*)
‘Join the Dots’, Imago Mundi, Trieste (IT) (curator: Marianne Van Boxelaere)
‘Open Ateliers #12’, Gent (*)
2016
‘RAGS’, BLANCO, Paddenhoek, Gent (curator: Brantt & Free Pectoor)
‘Open Ateliers #11’, Leopoldskazerne, Gent
2015
‘ONEwork’, BLANCO, Paddenhoek, Gent (curator: Free Pectoor)
‘D.ART 2015’, Mechelen
‘Mai en Cambrésis 2015 ’, Busigny – Caudry – Cambrai (FR) (curator: André Le Bozec) (cat.)
‘Affinités Abstraites II & III’, galerie Wagner, Le Touquet Paris-Plage (FR)
2014
‘Open Ateliers #10’, Leopoldskazerne, Gent
‘Affinités Abstraites I’, galerie Wagner, Le Touquet Paris-Plage (FR)
2013
‘There are stories …’, Paddenhoek, Gent (curator: Laura Herman en Mieke Mels)
‘P.R.E.S.T.I.G.E. II’, plateau ROZIER, Gent (curator: Nicoline van Stapele)
2012
‘Open Ateliers #09’, Leopoldskazerne, Gent
‘Secret Postcards’, Maastricht (NL)
‘P.R.E.S.T.I.G.E. I’, St.-Elisabeth Begijnhof (curator: Nicoline van Stapele)
‘Inside Jazz’, tour Lindelei, Gent
2011
‘Geometrisch Abstract’, galerie Lieve Lambrecht, Merendree
‘Group Show’, Davis Museum, Barcelona
2010
‘Abstract’, Galerie 15A, Lochem (NL)
‘Brantt – Emmanuel Van Hove’, Boothuis Brauhaus, Gent (curator: Tom Dries)
‘Summer in the city II’, Cypres Galerie, Leuven (curator: Paul Poelmans) (cat.)
2009
‘De Collectie’, St.-Pietersnieuwstraat, Gent (curator: Philippe Van Cauteren)
‘VlasArt’, Vlasmarkt, Kortrijk
‘Brantt, Bruno Gérard, Hilde Van de Walle’, galerie Lieve Lambrecht, Merendree
‘Richting Porseleinkast’, Campo Santo, Gent (curator: Lieven Cateau)
‘14de Biënnale van de Hedendaagse Kunst in Vlaanderen’, Kasteel van Poeke
‘Land/Inzicht’, Monumental, Bornem (curator: Tom Peeters)
2008
‘Open Ateliers #07’, Leopoldskazerne, Gent
‘Kunstenaars bij Buren’, deLoodse, Izegem
‘Zomerzoet’, deWeverij, Sleidinge
2007
‘Open Ateliers #06’, Leopoldskazerne, Gent
‘50/25’, Project3000, Leuven (cat.)
‘Exposee Roulee’, Gent/Ledeberg
‘Shots!’, Z33, Vleugel ’58, Hasselt
2006
‘Kunst in de Burgstraat’, Gent
‘Nachten van de Open Ateliers’, Leopoldskazerne, Gent
‘Zomer Nul Zes’, Montanus.5, Centrum voor Actuele Kunst, Diksmuide
‘Open Ateliers’, Opening Blok E Leopoldskazerne, Gent
2005
‘Pure Peinture’, 2de biënnale voor jonge schilders, Montanus.5, Diksmuide, (curator: Els Vermeersch) (cat.)
‘Bedtime Stories’, Online Galerie Sekushi.com
‘Ar/eskwi’, Ryckewaertshof, Bredene
2003
‘The 6’, Chromosome 23 Art Gallery (C23), Antwerpen
‘Grand Tour’, Museum voor Schone Kunsten, Gent
Eindejaarstentoonstelling ‘Atelier Schilderkunst’, Sint-Lucas, Gent (cat.)
2002
Eindejaarstentoonstelling ‘Atelier Schilderkunst’, Sint-Lucas, Gent

Onderscheidingen en prijzen
2015
selectie ‘Nationale Prijs voor Schilderkunst Louise Dehem’, ICC, Ieper
2014

selectie ‘Kunstsalon Sant 2014’, Jan Garemijnzaal, Brugge (cat.)
2012
selectie ‘Kunstsalon Sant 2012’, Jan Garemijnzaal, Brugge (cat.)
2011
selectie ‘Input/Output’, De Bond, Brugge (cat.)
selectie ‘Prijs Piet Staut’, Kasteel Cortewalle, Beveren-Waas
2010
premiewinnaar ‘Prijs voor Beeldende Kunst van de Provincie West-Vlaanderen’, Venetiaanse Gaanderijen, Oostende (cat.)
selectie ‘Prijs van Asse’, Kapel van de Zwartzusters, Asse
selectie ‘Kunstsalon Sant 2010’, Jan Garemijnzaal, Brugge (cat.)
selectie ‘Prijs van het Landschap’, Sint-Michielskerk, Kuurne (cat.)
eervolle vermelding ‘Stimulans 10’, Paardenstallen Broelmuseum, Kortrijk (cat.)
selectie Prijs Marck Macken voor Beeldhouwkunst, SD-Worx, Antwerpen
2009
selectie ‘Arnoevoo’, Staf Versluyscentrum Bredene
2008
selectie ‘Int. Prijs Hoppeland voor Schilderkunst 2008’, Gasthuiskapel, Poperinge
selectie ‘Kunstprijs Erpe-Mere’
eervolle vermelding ‘Prijs van het Landschap’, Sint-Michielskerk, Kuurne (cat.)
selectie ‘Maurits Naessensprijs voor Schilderkunst’, Meise (cat.)
2007
winnaar ‘All True Artists’, Arthur Building, Antwerpen
selectie ‘Arnoevoo’, Staf Versluyscentrum Bredene
preselectie ‘All True Artists’, projecties, Verlatstraat, Antwerpen
selectie ‘Broeder Max Prijs’, Cultuurcentrum Het Loo, Tessenderlo
2006
selectie ‘Het Landschap’, Cultuurcentrum Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
selectie ‘Kunstprijs Erpe-Mere’
selectie ‘Prijs voor Beeldende Kunst van de Stad Harelbeke 2006 – Schilderkunst’ (cat.)
2005
selectie ‘Marnixringprijs Felix De Boeck 2005 voor Schilderkunst’, Felix De Boeckmuseum, Drogenbos
vermelding ‘Nationale Prijs voor Schilderkunst Louise Dehem’, Lakenhallen, Ieper
selectie ‘Grote Prijs A. Blomme 2005 voor Schilderkunst’, Blommemuseum, Roeselare
selectie ‘Godecharle’, Koninklijke Academie voor Schone Kunsten, Brussel
derde laureaat ‘Arnoevoo’, Gemeentehuis Bredene
2004
selectie ‘Kunstprijs Erpe-Mere’
2003
selectie ‘Provinciale Prijs Oost-Vlaanderen’, Caermersklooster, Gent
selectie ‘Arnoevoo’, Gemeentehuis Bredene
selectie ‘Int. Prijs Hoppeland voor Schilderkunst 2003’, Gasthuiskapel, Poperinge
selectie ‘Stimulans 03’, Kapel van de Groeningeabdij, Kortrijk (cat.)
selectie ‘Prijs voor Beeldende Kunst van de Stad Harelbeke 2003 – Schilderkunst’
selectie ‘Prijs van Buggenhout voor Schilderkunst’
2002
selectie ‘Arnoevoo’, Gemeentehuis Bredene
selectie ‘Kunstprijs Erpe-Mere’
selectie ‘Het Kunstsalon van Gent’, St.-Pietersabdij, Gent

Gecureerde projecten
2018
‘ON THE MOVE’, BLANCO, Veeartsenij, Gent (duo project met Free Pectoor)
2017
‘RAGS The Sequel’, BLANCO, Veeartsenij, Gent (duo project met Free Pectoor)
2016
‘RAGS’, BLANCO, Paddenhoek, Gent (duo project met Free Pectoor)

(*) = in voorbereiding/komende tentoonstelling

Advertenties
%d bloggers liken dit: